3832/1 STRIATO OLIMPICO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3832/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3000kg |